Fuar Habercisi fuar habercisi, fuar, tüyap, cnrexpo, istanbul fuar, autoshow, boatshow, izmir fuarı, fuar takvimi, istanbul fuar, tüyap fuar, 2012 fuar takvimi, tüyap fuar merkezi, cnr fuar takvimi, istanbul fuar merkezi, gıda fuarı, ambalaj fuarı,

 • istanbul
  °C
 • ankara
  °C
 • izmir
  °C

Karadeniz Silah, Av, Balıkçılık, Atıcılık ve Doğa Kamp Malzemeleri Tanıtım Fuarı

29 Eylül - 02 Ekim 2011 Trabzon Dünya Ticaret Merkezi
2011-09-27, 12:51:54
Okunma: 717
0 Yorum
Karadeniz Silah, Av, Balıkçılık, Atıcılık ve Doğa Kamp Malzemeleri Tanıtım Fuarı

 

 

Karadeniz Bölgesi'nin coğrafi yapısına bakıldığında tüm bölge  illeri, avcılık, silahçılık ve doğa sporları için  doğal bir tabiata sahip olmakla birlikte birçok spor etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Silahçılık ve Avcılık bölgede kimileri için merak kimileri içinde korunma ihtiyacı niteliği taşıdığından özel bir yere sahiptir. Bu sebeple sektör temsilcilerini ve ilgililerini bir araya getirmek için Demos Fuarcılık profesyonel kadrosuyla  Trabzon ve çevre illerde tüm çalışmaları sürdürmektedir.

 

Demos Fuarcılık olarak 29 Eylül - 02 Ekim 2011 tarihlerinde Trabzon Dünya Ticaret

Merkezinde 5.000 m2 Kapalı  alanda gerçekleştireceğimiz, Karadeniz Av ve Doğa Sporları Fuarı ile sektör temsilcileri ve ziyaretçileri biraraya getiriyor.


Değerli firmanızı fuarımızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir; birlikte  çalışabilmek dileği ile saygılarımızı sunarız.

 

 

Doğru hedef   kitlenin ziyaret edeceği  fuar  geniş yelpazesiyle  katılımcısına ve ziyaretcisine büyük kazanç sağlayacaktır. 

 

 

HABER İLE İLGİLİ
Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.

YAZARLAR
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
ARŞİV

ANKET
Yeni web sitemiz ?
 • çok iyi
 • iyi
 • vasat
 • kötü

Site Haritası RSS Beslemeleri