ATRAX Eğlence- Aktivite – Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı

ATRAX Eğlence- Aktivite – Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı
Facebook Twitter Google Pinterest
ATRAX 2013 - Eğlence, Aktivite, Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı 5 - 7 Aralık 2013 / İstanbul Fuar Merkezi

Eğlence- Aktivite – Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX, eğlence endüstrisi alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor.

Her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip olan eğlence sektöründe fuar boşluğunu dolduran ATRAX, bu yıl da Dünyanın birçok ülkesinden sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

ATRAX, başarı ile sonuçlanan ilk yılının ardından ikinci yılında da daha büyük uluslararası bir organizasyonla, eğlence endüstrisinde son yenilikleri, teknolojileri, ürün ve projeleri, sektör profesyonelleri ve yatırımcıları ile buluşturmaya devam edecek.

ATRAX’a Katılmanın Ayrıcalıkları ve Neden ATRAX?

 

 

1. Türkiye’nin İlk ve Tek İhtisas Fuarı
Türkiye ve yakın coğrafyası kapsamında Eğlence, Aktivite ve Park Endüstrisini biraraya getiren tek fuarda yer alarak, firmanızın sektördeki farkını gösterebilirsiniz. 

2. Uluslararası Katılımcı Profili
Gelişen teknolojiler ve ekonomideki payı ile dünyada büyük bir kitleye hitap eden eğlence sektöründe hizmet veren Dünya devi firmaların ürün ve hizmetlerini inceleme fırsatı buluyorsunuz. Uluslararası düzeyde otel, tatil köyü yatırımcıları, belediye yöneticileri, mimarlar ve firma yöneticilerinin bulunduğu fuarda firmanızı ön plana çıkararak sektörünüzde avantaj sağlayın.

3. Uluslararası Düzeyde Profesyonel Ziyaretçi
İstanbul’un stratejik önemi ve coğrafi konumundan dolayı ATRAX; Avrupa, Balkan ülkeleri, Afrika, Orta Doğu, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkî Cumhuriyetleri’nden çok sayıda ziyaretçi almaktadır.

 

4. Yabancı Firmalar İstanbul’da Buluşurken Dışarıda Kalmayın
Eğlence endüstrisinin dünya ekonomisindeki yerini bilen, gelişen potansiyeliyle Türkiye pazarına girmek isteyen önemli firmaların yöneticileriyle buluşmak için önemli bir fırsat olan ATRAX, sektörün dünya devlerini İstanbul’a taşıyor. Ticaretin buluşma noktası ve stratejik önemi ile İstanbul, eğlence endüstrisi sektörünü buluştururken, dışarıda kalmayın. 

5. Büyüyen Pazardan Payınızı Koruyun
Dünyada yerleşmiş ve Türkiye’de son yıllarda gelişmeye başlayan Eğlence sektöründe firmanızın gücünü ve farkını, sektörün tek fuarı olan ATRAX’ta ön plana çıkarak gösterebilirsiniz. 

6. Yatırım İçin En Doğru Zamanlama
Türkiye’deki pazar gelişimi göz önüne alındığında eğlence sektöründeki yatırımcılara firmanızı tanıtmanın en kolay yolu; stratejik zamanlama açısından en doğru zamanda gerçekleşen ATRAX’ın ayrıcalıklı katılımcıları arasında yer almaktır.

 

7. Kamu, Özel Sektör ve Sivil Toplum Kuruluşlarına Ulaşın
Fuara katılım ve ziyarette bulunacak sektörün kamu yöneticileri, özel sektör firmaları ve sivil toplum kuruluşları ile eşzamanlı biraraya gelerek, en geniş hedef kitlenize ulaşın.

8. Yeni İş Bağlantılarıyla Buluşun
Sektörünüzde yatırım yapmayı düşünen ziyaretçilerle, yurtiçi ve yurtdışından firmanızın ürün ve hizmetleriyle ilgilenen profesyonel iş ortakları ile biraraya gelmenin en kolay yolu ATRAX’a katılmaktır. Eğlence dünyasının odak noktası turizm alanında hizmet veren yöneticilerle el sıkışmak fırsatını kaçırmayın. 

9. Marka İmajınızı Güçlendirin
Sektörünüzün Türkiye’deki ilk ve tek fuarında yer alarak dünya çapında rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde, markanızın bilinirliği ve prestijini yükseltirsiniz.

10. Verimli Zaman Yönetimi ile Müşterilerinizin Algısını Yönetin
Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle ilişkilerinizin güçlenmesi için fuarlara katılarak, katılımcı ve ziyaretçilerle gerçekleştireceğiniz görüşmeler sayesinde hem zaman hem nakit kaybını azaltan büyük bir avantaj kazanırsınız.

 

11. Rakiplerinizden Haberdar Olun
Sektörünüzde faaliyet gösteren diğer firmaların çalışmalarını yakından görebilmenin en kolay yolu fuarlarda rakiplerinizle buluşmaktır.

12. Sektörün Gelişim ve Taleplerini Yakından Takip Edin
Firmanızın hizmet verdiği alandaki gelişmeleri uzmanlarından dinleyerek, pazar ihtiyaçlarından, müşteri beklentilerinden, sektördeki teknolojik gelişmelerden haberdar olun.

 

13. Reklam Gücünüzü ve Haberinizi Arttırın
Sektörünüzde Dünyanın takip edeceği Güçlü bir fuarda yer almanın etkisiyle haber desteğinizi yükseltebilir, reklam gücünüzü arttırabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası sektör medyası tarafından desteklenen ATRAX’ta yer alarak, firmanızın bilinirliğini yükseltin.

 

Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331