Avrasya Ambalaj Fuarı başladı

Avrasya Ambalaj Fuarı başladı
Facebook Twitter Google Pinterest

 

42 ülkeden 1200’den fazla yerel ve uluslararası katılımcısı, 93 ülkeden 50.000’in üzerinde nitelikli ziyaretçisiyle her yıl daha da büyüyen Avrasya Ambalaj Fuarı, kapılarını açtı

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) ve REED TÜYAP Fuarcılık A.Ş.’nin işbirliğinin yanı sıra, sektörün diğer dernekleri Ambalaj Makinecileri Derneği (AMD), Etiket Sanayicileri Derneği (ESD), Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği (KASAD), Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği (MASD), Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği (OMÜD) ve Sert (Rijit) Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin (SEPA) desteğini de alan Avrasya Ambalaj Fuarı, kapılarını açtı.

Tercih edilen fuar

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde ziyaretçilerle buluşan ve bu sene 21.’si düzenlenen Avrasya Ambalaj Fuarı; yaşamımızdaki her ürüne hayat veren ambalaj ürünlerine, gıda işleme - ambalaj makine ve ekipmanlarına yönelik çözümlerin bir arada sergilendiği; 42 ülkeden 1200’den fazla yerel ve uluslararası katılımcısı, 93 ülkeden 50.000’in üzerinde nitelikli ziyaretçisiyle her yıl daha da büyüyen; gıda ve gıda dışı tüm endüstrilerin çözüm arayışları ve yatırımları için bölgesinin en çok tercih edilen ticari buluşma noktası.

Ambalaj ve baskı, güçlerini printpack'te birleştiriyor

2015 yılına özel, yepyeni bir proje olan printpack Baskı Teknolojileri Özel Bölümü; baskı makine ve teknolojileri, baskı mürekkepleri, klişeler, kalıplar ve baskı merdaneleri, kaplama, laminasyon ve ürün sistemleri, baskı öncesi hazırlık teknolojileri, denetim ve düzeltme ekipmanları, etiket baskı makineleri, kâğıt ve film üreticileri ve RFID sistemleri teknolojileri ile ambalaj sektörünün ve hizmet verdiği tüm endüstrilerin buluşma noktası olmak için emin adımlarla ilerliyor. printpack Özel Bölümünün ziyaretçileri ise; ahşap, cam, plastik, metal, fleksıbıl, kağıt, karton ve oluklu mukavva ambalaj ürün üreticileri, matbaalar, etiket üreticileri, kırtasiye sektörü, gıda - içecek sanayi, ilaç sanayi, baskı ve üretim teknolojisi tedarikçileri ile reklamcılar ve ajanslar olacak.

Bölgesinin en kapsamlı buluşma platformu

Avrasya Ambalaj Fuarı; her yıl artan katılımcısı ve 90’dan fazla ülkeden 50.000’in üzerinde ziyaretçisi ile katılımcılarının yeni pazarlara açılmalarına fırsat sağlayarak, Avrasya'daki en kapsamlı buluşma platformu olmaya devam ediyor. Nitelikli ziyaretçilerle katılımcıları buluşturan fuar, yeni pazar arayışlarının ve küresel rekabetin kritik önem kazandığı bu dönemde ambalaj sektörüne ivme kattı.

22-25 Ekim 2015 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da düzenlenecek Avrasya Ambalaj Fuarı; 10:00 - 19:00 (25 Ekim’de 10:00 - 18:00) saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Facebook Twitter Google Pinterest


DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331