Ayakkabı Yaz 2014 - 35. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı

Ayakkabı Yaz 2014 - 35. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı
Facebook Twitter Google Pinterest
Ayakkabı sektöründeki yenilikleri ve gelecek sezon trendini birarada görme olanağı sunan ve kurulan ticari bağlantılar ile sektöre büyük ivme kazandıran Ayakkabı Yaz 2014 - 35. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarıolarak tüm sektör paydaşlarını İzmir’e davet ediyor.

SAYILARLA 2013’İN BAŞARISI

136 firmanın katıldığı Ayakkabı Yaz 2013 için İzmir’e, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Azerbaycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Ermenistan, Fransa, Filistin, Hollanda, Irak, İran, İsrail, İtalya, Kanada, Kazakistan, KKTC, Kosova, Libya, Lübnan, Özbekistan, Romanya, Rusya, Suriye, Tayland, Yunanistan’dan 223 sektör temsilcisi ve Türkiye’nin pekçok ilinden ayakkabı profesyoneli geldi. Düzenlenen alım heyeti programı çerçevesinde, Azerbaycan ve İsrail’den gelen ayakkabıcılarla kurulan bağlantılar,  fuar katılımcılarını sevindirdi.

33. İzmir Ayakkabı, Çanta ve Aksesuarları Fuarı, 22 ülkeden 181'i yabancı toplam 7.343 ticari ziyaretçiyi başarıyla ağırladı ve katılımcılarına önemli iş bağlantıları yapma ve yeni pazarlara ulaşma fırsatı sundu.

Toplam 9 bin 184 metrekarelik alanda düzenlenen fuarda Kadın, Erkek, Çocuk Ayakkabısı, Spor Ayakkabı, Terlik, Çanta, Cüzdan, Kemer ve Yan Sanayi ürünleri sergilendi.

 

AYAKKABI YAZ 2014’DE SİZİ DE ARAMIZDA GÖRMEYİ DİLİYORUZ

 

ayrıntılar

Facebook Twitter Google Pinterest

Etiketler:

DİĞER HABERLER


Fatal error: Call to a member function real_escape_string() on boolean in /home/fuarhabe/public_html/system/database/drivers/mysqli/mysqli_driver.php on line 331